SMA 2 NUMARA 900 GR DEVAM SÜTÜ 3'LÜ PAKET

285,00TL
Marka:SMA
Ürün Kodu: 8699532000309-3
Stok 2-3 gün içinde
Görüntülenme: 305

Hızlı Bakış

 Özellikleri: SMA 2 Devam Sütü, 6 ay ve üzeri bebeğiniz için günlük besin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak üretilmiş bir devam sütüdür. Anne sütü, bebeğiniz için en iyisidir ve emzirme devam edebildiği kadar etmelidir. Devam sütü sadece a...

 

Özellikleri:


SMA 2 Devam Sütü, 6 ay ve üzeri bebeğiniz için günlük besin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak üretilmiş bir devam sütüdür. Anne sütü, bebeğiniz için en iyisidir ve emzirme devam edebildiği kadar etmelidir. Devam sütü sadece anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda ve yetkili sağlık çalışanının önerisi üzerine kullanılmalıdır.

  SMA 2 numara devam sütü bebek maması Gold Sistemi ile zenginleştirilmiştir.

  Demir kaynağı bakımından oldukça zengindir.

  D vitamini ilavelidir.

  Gluten içermez.

  Saklama Koşulu: Her kullanımdan sonra kutuyu plastik kapağıyla kapalı tutunuz. Açılmış kutuyu 4 hafta içinde kullanınız.

  Mama numarası 2 dir.

  1 kutu 900 gr’ dır.

  Yaş aralığı: 6 ay ve sonrası 12 ay’a kadar kullanılabilir.

  Üretim yeri: İrlanda

  Ürün türü olarak Biberon Maması olarak da bilinir.

 

Ürünün Hazırlanması:


Önemli Uyarı: Hazırlama önerilerinin dikkatle izlenmemesi halinde bebeğiniz rahatsızlanabilir.

1. Ellerinizi iyice yıkayınız. Biberonları, emzikleri, kapakları ve tozu ölçmeye yardımcı bıçağı yıkayınız.

2. Bunları kullanmadan önce 5 dakika kaynatınız veya üreticinin talimatlarına göre sterilize ediniz. Kaynattıktan sonra biberonları kullanana kadar kapalı tutunuz.

3. İçme suyunu kaynatınız ve 25-30 dakika soğumaya bırakınız. Standart Beslenme Tablosu’nda belirtilen miktarda suyu biberona koyarken dikkat ediniz, su halen sıcak olacaktır. Tekrar tekrar kaynatılmış su kullanmayınız.

4. Özel ölçeği kullanarak Standart Beslenme Tablosu’nda belirtilen miktardaki tozu biberona koyduğunuz suya ilave ediniz.

5. Biberonun kapağını kapatarak biberonu toz eriyene kadar iyice çalkalayınız. Biberonu akan suyun altında tutarak oda ısısına getiriniz. Uygun ısıya ulaşıp ulaşmadığını anlamak için bileğinizin iç kısmına birkaç damla damlatınız.

Önemli Not: Anne sütü bebekler için en iyisidir ve emzirme devam edebildiği kadar etmelidir. SMA 2 Devam Sütü 6 ay üzerindeki bebek ve küçük çocukların özel beslenmesi ve diyetinin bir parçası olarak kullanılan devam sütüdür. Anne sütünün yerine geçemez, bebeklerin beslenmesinde katı gıdalara ilave olarak kullanılmak üzere formüle edilmiştir. İlk altı ay boyunca anne sütü yerine kullanılmamalıdır. Altı aydan farklı bir ayda tamamlayıcı beslenmeye başlama kararı sadece anne ve çucuk beslenmesi üzerinde uzmanlaşmış tarafsız bir sağlık çalışanı tarafından bebeğin büyüme ve gelişim ihtiyaçları doğrultusunda verilmelidir. 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi