SIK SORULAN SORULAR

 

Anne ve bebeğe dair her şeyi bulabileceğiniz www.aysukozmetik.com 'a hoşgeldiniz!

 

www.aysukozmetik.com size evinizden, ofisinizden ve seyahatte internet üzerinden güvenli ve zevkli alışveriş kolaylığı sunan bir online mağazadır. www.aysukozmetik.com'daki fiyatlar müşteri açısından en avantajlı şekilde piyasa araştırması yapılarak belirlenmektedir. Bu sayfada, www.aysukozmetik.com üyelik, alışveriş, güvenlik, gizlilik ve diğer tüm konularla ilgili tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Burada cevabını bulamadığınız veya daha detaylı bilgi istediğiniz tüm sorularınız için info@www.aysukozmetik.com adresine mail atabilir, veya 0553 880 77 93 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. www.aysukozmetik.com, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve binlerce ürünü en uygun fiyatlara tüketiciye sunmayı kendine temel satış politikası olarak belirlemiştir. Alışverişle ilgili karşılaşacağınız tüm sorunlarda müşteri hizmetlerimiz en akılcı ve en hızlı çözümü sizlere sunacaktır.

 

Neden üye olmalıyım?

 

www.aysukozmetik.com üyelik bilgi formuna iletişim, adres vb. bilgileri sadece bir kez girerek, ileride yapacağınız alışverişlerde sadece e-posta adresiniz ve şifrenizle daha hızlı ve rahat alışveriş yapabilirsiniz. www.aysukozmetik.com dünya güvenlik standartlarında sakladığı bu bilgileri sisteme girdiğinizde hatırlar.

 

Aynı zamanda www.aysukozmetik.com’a üye olarak, sağladığımız avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Düzenlenecek kampanyalardan, promosyonlardan anında haberdar olabilirsiniz. www.aysukozmetik.com'a üye olarak, ziyaretleriniz sırasında seçtiğiniz ürünleri sipariş listenizde tutabilir ve sonraki ziyaretlerinizde gözden geçirebilirsiniz. Böylelikle, ilginizi çeken ancak o anda satın almadığınız ürünler sadece sizin erişebileceğiniz şekilde siz onları satın alana veya sipariş listenizden çıkarana kadar saklanmaktadır.

 

Üyelikten nasıl çıkabilirim?

 

www.aysukozmetik.com üyeliği size birçok avantaj sunarken, hiçbir yükümlülük getirmemektedir. Yine de üyeliğinizi istediğiniz zaman, info@www.aysukozmetik.com adresine bir e-posta atarak, pasif hale getirebilirsiniz.

 

Şifremi unutursam ne yapmam lazım?

 

Şifrenizi unuttuğunuzda “Şifremi Unuttum” bölümümüzden kayıtlı e-posta adresinize şifrenizi gönderim talebinde bulunabilirsiniz. Yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Şifremi nasıl değiştiririm?

 

Şifrenizi ve diğer tüm üyelik bilgilerinizi istediğiniz zaman “Hesabım” sayfanızdan değiştirebilirsiniz.

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

 

www.aysukozmetik.com’a üye olmadan da teslimat ve fatura adreslerinizi ödeme sayfasına girerek alışveriş yapmanız mümkündür.

 

Aradığım ürünü nasıl bulurum?

 

www.aysukozmetik.com'da yer alan herhangi bir ürüne ulaşmak için sağ üstteki hızlı arama motorunun kutucuğuna yazacağınız anahtar sözcük veya tanım ile tüm mağazalarda veya seçtiğiniz bir kategoride arama yapabilirsiniz.

 

Sipariş listeme seçtiğim ürünleri koyduktan sonra alışverişimi nasıl tamamlarım?

 

Sitemizde yer alan tüm ürünlerin altında "Sepete Ekle" butonu yer almaktadır. Bu butonu kullanarak bir ürünü toplu olarak ödemek üzere alışveriş sepetinize ekler ve satın almak için "Ödeme Yap" butonuna tıklayarak sipariş sayfasına ulaşırsınız. Bu sayfada gerekli bilgileri vererek "Ödeme Yap" butonunu açılan pencereye gerekli bilgileri girerek tamamlanmış olur.

 

Siparişimi nasıl öderim?

 

www.aysukozmetik.com’da ödemeler kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme yöntemiyle yapılmaktadır. Ödeme yöntemleriyle ilgili detaylara “Ödeme Seçenekleri” bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

 

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul içi ve İstanbul’a 500 km’ye kadar olan teslimatlar için ortalama 1 iş günü, diğer bölgelerdeki teslimatlar için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Sipariş ve teslimat ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye “Sipariş ve Teslimat Şartları” bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Siparişimi nasıl iptal ederim?

 

Siparişinizi kargoya verilmeden iptal etmek isterseniz talebinizi aynı gün saat 15:00’a kadar 0553 880 77 93 numaralı telefonumuzdan bize iletmeniz gerekmektedir. Siparişiniz yola çıkmış olursa bu durum size bildirilecek ve iade işlemleri gerekli olacaktır.

 

Ürünlerimi bana kim ulaştırmaktadır?

 

Siparişlerinizin gönderimi ülke geneli faaliyette bulunan yetkili kargo firmalarınca adrese teslim şartıyla gönderilecektir.

 

Sipariş ettiğim ürünlerin hepsi stoklarınızda bulunur mu?

 

www.aysukozmetik.com ürün portföyünde bulunan on binlerce ürünün tamamı için stok tutmamaktadır. Ürünlerin bir kısmı siparişiniz üzerine tedarik edilmektedir. Minimum stok maliyeti esas alındığı için www.aysukozmetik.com'daki ürünlerin satış fiyatlarının, piyasa fiyatlarının çok altında olması sağlanmaktadır.

 

Her ne kadar ürün listeleri tedarikçilerle görüşülerek güncel tutulmaya çalışılsa da, sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenmiş ya da piyasadan çekilmiş olabilir ve tedarikçi firmalar www.aysukozmetik.com’a zamanında haber vermemiş olabilirler. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli aynı gün tarafınıza iade edilecektir.

 

www.aysukozmetik.com'daki ürünlerin garantisi var mıdır?

 

www.aysukozmetik.com'dan aldığınız her ürün, ithalatçı veya imalatçı firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara başvurması gerekmektedir. Garanti şartları ile ilgili daha detaylı bilgiye “Garanti ve İade Şartları” bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim?

 

Mazeretsiz iade ve ürün değişimleri:Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 14 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ancak 90 gün boyunca ürünü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

 

Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 180 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünün ayıplı olduğu kararı yetkili teknik servisler tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. Garanti süresi içerisinde karşılaştığınız problemler için 0553 880 77 93 numaralı telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz.

 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

 

·         Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız. Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir.

 

·         İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir.

 

·         Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

 

·         Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

 

İade kapsamı dışındaki ürünler ve iade şartları ile ilgili ayrıntılı bilgiye “Garanti ve iade Şartları” bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?